Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozmer | 46x16x42 cm |
| Šírka | 460 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 17.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913967467 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 460 |
| Výška | 160 |
| Hĺbka | 420 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 46x16x42 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky;Na postavenie |
| Váha | 8.97 |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka