Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šírka | 98 mm |
| Hĺbka | 71 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.6500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913834028 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.65 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Studená alebo predmiešaná voda |
| Tvar | Kruhové |
| Šírka | 98 |
| Hĺbka | 71 |
| Ostatní | Studená alebo predmiešaná voda |
kalkulačka