Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 52 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Prietok (3 bar) | 17.000 l/min |
| Hmotnosť / ks | 0.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887321 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.8 |
|---|---|
| Farba | Zlato |
| Šírka | 70 |
| Výška | 52 |
| Hĺbka | 190 |
| Balenie | 1 |
| Dĺžka | 190 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 17 |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná |
| Tvar | Hranaté |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
kalkulačka