Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 280x30x35 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.6250 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956159195 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Leštená nerez |
|---|---|
| Šírka | 280 |
| Výška | 30 |
| Hĺbka | 35 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 280x30x35 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.625 |
kalkulačka