Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 658 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Rozmer prierezu tyče | 16x19 mm |
| Ostatné | S integrovaným vyústením vody |
| Hmotnosť / ks | 1.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913804601 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.29 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 620 |
| Hĺbka | 60 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Výbava | S integrovaným vyústením vody |
| Tvar | Hranaté |
| Rozmer prierezu tyče | 16x19 mm |
| Ostatní | S integrovaným vyústením vody |
| Ostatné | S integrovaným vyústením vody |
kalkulačka