Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 155x40x125 mm |
| Šírka | 155 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 125 mm |
| Farba | Transparentné/Číra |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť / ks | 0.7800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913913907 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.0 |
|---|---|
| Farba | Transparentné/Číra |
| Šírka | 155 |
| Výška | 40 |
| Hĺbka | 125 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 155x40x125 mm |
kalkulačka