Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 2 m |
| Použitie | LED profily |
| Hmotnosť / ks | 0.2400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913845215 |
| Taric | 39269097 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.14 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Použitie | LED profily |
| Rozmer | 2 m |
| Záruka | 2 roky |
| séria | led profily |
kalkulačka