Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 300x35x120 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 39 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Hliník-plast |
| Typ osvetlenia | LED |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 5.00 W |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 425 lm |
| Životnosť (LED) | 20000 hodin |
| Hmotnosť / ks | 0.2630 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913824555 |
| Taric | 94051140 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 4000 – 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac pripomína denné svetlo. Neskresľuje vnímanie farieb osvetlených predmetov, preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní.

| Váha | 0.263 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 300 |
| Výška | 39 |
| Hĺbka | 120 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 300x35x120 mm |
| Materiál | Hliník-plast |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 |
| Príkon | 5 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 425 |
| Typ osvetlenia | LED |
| Záruka | 2 roky |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Životnosť (LED) | 20000 |
kalkulačka