Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 142x610x230 mm |
| Šírka | 142 mm |
| Výška | 610 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 1.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341324035 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 142 |
| Výška | 610 |
| Hĺbka | 230 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 142x610x230 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 1.775 |
kalkulačka