Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BONOMINI |
|---|---|
| Dĺžka | 62 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hmotnosť / ks | 0.1600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8030575030364 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.16 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Dĺžka | 62 |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka