Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MINIMAL |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 338 mm |
| Hĺbka | 152 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 220 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.8400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913816000 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Váha | 1.84 |
|---|---|
| Farba | Nerez |
| Výška | 338 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Nerez |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Vysoká umývadlová |
| Tvar | Kruhové |
| séria | minimal |
| Šírka | 43 |
| Hĺbka | 152 |
| Výška výtoku | 220 |
kalkulačka