Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MINIMAL |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 76 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 20 mm |
| Ostatné | Nastavitelná rozteč uchycení |
| Hmotnosť / ks | 1.2600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913816161 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.26 |
|---|---|
| Farba | Nerez |
| Výška | 700 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Výbava | Nastavitelná rozteč uchycení |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 20 mm |
| séria | minimal |
| Hĺbka | 76 |
| Ostatní | Nastavitelná rozteč uchycení |
| Ostatné | Nastavitelná rozteč uchycení |
kalkulačka