Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | MILA |
| Rozmer | 95x120x95 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika, Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956168296 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 95 |
| Výška | 120 |
| Hĺbka | 95 |
| Rozmer | 95x120x95 mm |
| Materiál | Keramika;Oceľ |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | mila |
| Balenie | 1 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.4 |
kalkulačka