Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 273 mm |
| Výška | 1140 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 20 mm |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 4.9240 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913941917 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Šírka | 273 |
| Výška | 1140 |
| Hĺbka | 493 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 20 mm |
| Váha | 4.924 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Ostatní | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
kalkulačka