Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | METRO SPACE |
| Rozmer | 550x1430 mm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 1430 mm |
| Objem | 4.60 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 500 W |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie, Elektrické vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 525 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Max. prevádzkový tlak | 5 bar |
| Hmotnosť / ks | 11.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913951565 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
V prípade ústredného vykurovania je dôležitý výber pripojovacej sady ventilov. Na výber je použitie ručného ventilu alebo ventilu s termostatickou hlavicou.
Ručný ventil: Ovládanie regulácie teploty je manuálne. Prívod teplej vody je možné pripojiť na ľavú / pravú stranu ventilu bez obmedzenia.
Ventil s termostatickou hlavicou: Integrovaný termostat udržuje nastavenú teplotu okolia. Termostatická hlavica musí byť v mieste prívodu teplej vody (mimo MONO ONE).
Nami ponúkané pripojovacie ventily sú dodávané vrátane zverného šróbenia na najbežnejšie potrubie (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pre dopojenie tak nie je potrebné nič dokupovať. Pre zakrytie prívodných rúrok a otvorov v múre odporúčame prikúpiť krycie rozety.
Ak je vykurovacie teleso vykurované len elektricky, tzn. iba za pomoci vykurovacej tyče, je potrebné zakúpiť ½" záslepku k radiátorom. Tá slúži na zaslepenie druhého otvoru v telese, ktorý by bol inak použitý pre pripojovací ventil ústredného kúrenia.
Vykurovacie teleso odporúčame naplniť destilovanou vodou. Odporúčame tiež nemrznúcu teplonosnú antikoróznu kvapalinu značky LIKIDO.
Vykurovaciu tyč odporúčame s rovnakým alebo podobným výkonom podľa špecifikácie daného vykurovacieho telesa. Pri vykurovacích tyčí s termostatom sa reguluje teplota kvapaliny v radiátore.
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Šírka | 550 |
| Výška | 1430 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Rozmer | 550x1430 mm |
| Objem | 4.6 |
| Materiál | Oceľ |
| Výkon | 525 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | metro space |
| Váha | 11.2 |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 500 |
| Max. prevádzkový tlak | 5 |
kalkulačka



