Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MEDIENA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 40x140x20 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Biela mat, Hnedá |
| Dekor | Dub natural |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino/masiv |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 19.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913868733 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Korpus skriniek: Cenová skupina A, B, C
Zásuvky a dvierka: Cenová skupina C
Cenová skupina A príplatok 0%
Cenová skupina B príplatok 30%
Cenová skupina C príplatok 50%
akákoľvek farba podľa vzorkovníka RAL alebo NCS v lesklom alebo matnom prevedení
Dodacia lehota skupin B a C je 6 týždňov.
Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí.
Nábytok je vybavený mechanizmom spomaľovacích pántov u dvierok. Stačí dvierka len ľahko postrčiť a ony sa už samy dovrou.
| Váha | 19.5 |
|---|---|
| Farba | Biela/Hnedá |
| Šírka | 400 |
| Výška | 1400 |
| Hĺbka | 200 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40x140x20 cm |
| Materiál | MDF/lamino/masiv |
| Dekor | Biela mat/Dub natural |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | mediena |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| 3D model | ANO |
kalkulačka
























