Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozmer | 50x180x75 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 250 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.2600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8020090018527 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.26 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 50 |
| Výška | 180 |
| Hĺbka | 75 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x180x75 mm |
| Materiál | Plast |
| Objem dávkovača | 250 |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
kalkulačka