Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | MARIKA |
| Rozmer | 102x450 mm |
| Priemer | 102 mm |
| Šírka | 102 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 102 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.7640 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341329771 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 102 |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Šírka | 102 |
| Výška | 450 |
| Hĺbka | 102 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 102x450 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | marika |
| Váha | 0.764 |
kalkulačka