Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | MARIKA |
| Rozmer | 80x116 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 116 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3380 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341329849 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 80 |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Šírka | 80 |
| Výška | 116 |
| Hĺbka | 80 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 80x116 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | marika |
| Váha | 0.338 |
kalkulačka