Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | MANUS |
| Rozmer | 75x13x5,5 cm |
| Dĺžka | 750 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 55 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Do priestoru - rošt |
| Priemer odpadu | 50 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika od | 750 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika do | 750 mm |
| Prietok | 42 l/min |
| Hmotnosť / ks | 2.3300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913817106 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 2.33 |
|---|---|
| Farba | Nerez |
| Šírka | 130 |
| Výška | 55 |
| Balenie | 1 |
| Inštalácia | Inštalácia do priestoru |
| Priemer odpadu | 50 |
| Rozmer | 75x13x5,5 cm |
| Dĺžka | 750 |
| Materiál | Nerez |
| Dĺžka sprchového kanálika od | 750 |
| Dĺžka sprchového kanálika do | 750 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | manus |
| Prietok | 42 |
kalkulačka