Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Séria | MALLORCA |
| Rozmer | 10x10 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Satén, Reliéfny povrch |
| Použitie | Obklad |
| Balenie obsahuje | 0.5000 m2 |
| Počet ks v balení | 50 |
| Hrúbka | 9.30 mm |
| Hmotnosť / m2 | 12.0100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8435404918415 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
Saténový povrch je spojením praktičnosti lesku a estetiky matu do optimálneho stredu. Povrch je hladký s jemným leskom.
Pohľadová strana dlaždice je upravená do plastického zobrazenia.
Dlaždice možno použiť len na aplikáciu na steny (= ako obkladačka).
| Váha | 12.01 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Použitie | Obklad |
| Rozmer | 10x10 cm |
| Povrch | Satin;Reliéfny povrch |
| Počet ks v balení | 50 |
| Materiál | Keramika |
| Hrúbka | 9.3 |
| Balenie obsahuje | 0.5 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | mallorca |
kalkulačka