Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 300x600 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.6200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913842009 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.62 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 300x600 mm |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka