Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 250x330 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.4200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913841996 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.42 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 250x330 mm |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka