Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 103x250x829 mm |
| Šírka | 103 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hĺbka | 829 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 3.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913125614 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 103 |
| Výška | 250 |
| Hĺbka | 829 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 103x250x829 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120 |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Váha | 3.2 |
kalkulačka