Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 710x80x710 mm |
| Šírka | 710 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 710 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 1.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913125904 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.65 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 710 |
| Výška | 80 |
| Hĺbka | 710 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 710x80x710 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120 |
| Tvar | Ostatné tvary |
kalkulačka