Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | LUCY |
| Rozmer | 73x103x73 mm |
| Šírka | 73 mm |
| Výška | 103 mm |
| Hĺbka | 73 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3560 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341099674 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 73 |
| Výška | 103 |
| Hĺbka | 73 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 73x103x73 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | lucy |
| Váha | 0.356 |
kalkulačka