Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | LOUNGE |
| Rozmer | 118x50x118 mm |
| Šírka | 118 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 118 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.4580 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341180761 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.458 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 118 |
| Výška | 50 |
| Hĺbka | 118 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 118x50x118 mm |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | lounge |
kalkulačka