Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | LOUNGE |
| Rozmer | 70x100x70 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.4900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341180754 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.49 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 70 |
| Výška | 100 |
| Hĺbka | 70 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 70x100x70 mm |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | lounge |
kalkulačka