Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | LOTTA |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď, Masáž, Hmla, Dážď/Masáž |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 25 mm |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu, AntiCalc |
| Prietok (3 bar) | 22.000 l/min |
| Hmotnosť / ks | 4.2430 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929175 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Výška | 1102 |
| Hĺbka | 365 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | AntiCalc |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď;Masáž;Hmla;Dážď/Masáž |
| Tvar | Kruhové |
| séria | lotta |
| Váha | 4.243 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Ostatní | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 25 mm |
| Prietok (3 bar) | 22 |
kalkulačka