Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | LOTTA |
| Šírka | 182 mm |
| Výška | 169 mm |
| Hĺbka | 327 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Ostatné | Otočné ramienko |
| Prietok (3 bar) | 11.200 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.6700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913839108 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Váha | 1.67 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 182 |
| Výška | 169 |
| Hĺbka | 327 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 11.2 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Tvar | Kruhové |
| séria | lotta |
| Ostatní | Otočné ramienko |
| Ostatné | Otočné ramienko |
kalkulačka