Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 425 mm |
| Hĺbka | 216 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 261 mm |
| Ostatné | Flexibilné ramienko |
| Prietok (3 bar) | 9.920 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.5630 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913874482 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Váha | 2.987 |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Výška | 425 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 9.92 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Flexibilné ramienko |
| Tvar | Kruhové |
| Hĺbka | 216 |
| Výška výtoku | 261 |
| Ostatní | Flexibilné ramienko |
| Ostatné | Flexibilné ramienko |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka