Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | LONDON RIDDER |
| Rozmer | 62x115x62 mm |
| Šírka | 62 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hĺbka | 62 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.1462 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956210568 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.206 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 62 |
| Výška | 115 |
| Hĺbka | 62 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 62x115x62 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | london ridder |
kalkulačka