Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 40x14x27 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 270 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Polkruh |
| Hmotnosť / ks | 9.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913122446 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 400 |
| Výška | 140 |
| Hĺbka | 270 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40x14x27 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Polkruh |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Váha | 9.1 |
kalkulačka