Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 226 mm |
| Hĺbka | 260 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 145 mm |
| Ostatné | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 2.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913111976 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Šírka | 50 |
| Výška | 226 |
| Hĺbka | 260 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Kruhové |
| Výška výtoku | 145 |
| Váha | 2.6 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Ostatné | Otočné ramienko |
kalkulačka