Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 320x500x270 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 270 mm |
| Objem | 35.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Kôš 26 - 50 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie, Na zavesenie |
| Výbava | Klasické koše |
| Hmotnosť / ks | 1.1500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8020090000379 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 320 |
| Výška | 500 |
| Hĺbka | 270 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 320x500x270 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Koš 35 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie;Na zavesenie |
| Výbava | Klasický kôš |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 1.15 |
| Objem | 35 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka