Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | LEX VENTILÁTOR |
| Rozmer | 150x150x86 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 86 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Plast |
| Priemer potrubia | 100 mm |
| Príkon | 15.00 W |
| Prietok vzduchu | 70.00 m3/hod |
| Hluk | 33.00 dB |
| Počet otáčok | 2450 ot/min |
| Max. dĺžka odťahu | 4 m |
| Stupeň krytia | IPx2 |
| Napätie | 230 V |
| Hmotnosť / ks | 0.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913835384 |
| Taric | 84145100 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.695 |
|---|---|
| Farba | Leštená nerez |
| Balenie | 1 |
| Priemer potrubia | 100 |
| Výkon | 70 |
| Hluk | 33 |
| Rozmer | 150x150x86 mm |
| Materiál | Plast |
| Príkon | 15 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | lex ventilátor |
| Stupeň krytia | IPx2 |
| Napätie | 230 |
| Max. dĺžka odťahu | 4 |
| Počet otáčok | 2450 |
| Šírka | 150 |
| Výška | 150 |
| Hĺbka | 86 |
| Prietok vzduchu | 70 |
kalkulačka