Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | ADEX |
|---|---|
| Séria | LEVANTE |
| Rozmer | 5x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použitie | Obklad |
| Balenie obsahuje | 0.9000 m2 |
| Počet ks v balení | 120 |
| Hrúbka | 11.00 mm |
| Hmotnosť / m2 | 16.3440 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
Matná glazura dlaždice.
Dlaždice možno použiť len na aplikáciu na steny (= ako obkladačka).
| Balenie | 1 |
|---|---|
| Použitie | Obklad |
| Rozmer | 5x15 cm |
| Povrch | Mat |
| Počet ks v balení | 120 |
| Materiál | Keramika |
| Hrúbka | 11 |
| Balenie obsahuje | 0.9 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 16.344 |
| séria | levante |
kalkulačka