Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPECTRE |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hĺbka | 37 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.1800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913928093 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 75 |
| Výška | 75 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Podomietková |
| Výbava | Teplá i studená voda |
| Tvar | Hranaté |
| séria | latus |
| Váha | 1.18 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Hĺbka | 37 |
| Ostatní | Teplá i studená voda |
| Druh ovládania | Páka |
kalkulačka