Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPECTRE |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 251 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.5470 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913943621 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 251 |
| Hĺbka | 160 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 25 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Hranaté |
| séria | latus |
| Váha | 2.547 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka