Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | LARISSA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 54x193x416 mm |
| Dĺžka | 416 mm |
| Šírka | 54 mm |
| Výška | 193 mm |
| Hĺbka | 416 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: otočný |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.8450 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913116155 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 54 |
| Výška | 193 |
| Hĺbka | 416 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 54x193x416 mm |
| Dĺžka | 416 |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak uterákov: otočný |
| Inštalácia | Lepenie;Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | larissa |
| Váha | 0.845 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka