Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | LARISSA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 80x140x100 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913997648 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 80 |
| Výška | 140 |
| Hĺbka | 100 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 80x140x100 mm |
| Materiál | Sklo;Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Lepenie;Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| 3D model | ÁNO |
| séria | larissa |
| Váha | 0.7 |
kalkulačka