Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | LARISSA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 354x54x72 mm |
| Dĺžka | 354 mm |
| Šírka | 354 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hĺbka | 72 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.5280 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913997501 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 354 |
| Výška | 54 |
| Hĺbka | 72 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 354x54x72 mm |
| Dĺžka | 354 |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Lepenie;Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| 3D model | ÁNO |
| séria | larissa |
| Váha | 0.528 |
kalkulačka