Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | LR360-11SM00E-0000 | |
|---|---|---|
| Značka: | Sapho |
|
| Dostupnosť: | Dodanie od 2 do 12 dní | |
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 35x39,4x63,8 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 394 mm |
| Hĺbka | 638 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 28.5300 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8698531164005 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 28.53 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 350 |
| Výška | 394 |
| Hĺbka | 638 |
| Balenie | 3 |
| Rozmer | 35x39,4x63,8 cm |
| Materiál | Keramika |
| Výbava | Odpad spodný;Odpad zadný |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Tvar | Hranaté |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3,5 l;Splachovanie 5 l |
| Ostatné | Odpad spodný;Odpad zadný |
kalkulačka