Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 35x80x64 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 640 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 41.3800 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913905926 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 350 |
| Výška | 800 |
| Hĺbka | 640 |
| Balenie | 3 |
| Rozmer | 35x80x64 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Výbava | Odpad spodný;Odpad zadný |
| Záruka | 2 roky |
| Technológia splachovania | Standard |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3,5 l;Splachovanie 5 l |
| Váha | 41.38 |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| 3D model | ÁNO |
| Ostatné | Odpad spodný;Odpad zadný |
kalkulačka