Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | VINTAGE |
| Farba | Bronz |
| Typ osvetlenia | Žiarovka |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Stupeň krytia | IP21 |
| Napätie | 230 V |
| Pätica | E27 |
| Príkon | 60.00 W |
| Hmotnosť / ks | 1.8350 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8054956023967 |
| Taric | 94051990 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Bronz |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Stupeň krytia | IP21 |
| Napätie | 230 |
| Pätica | E27 |
| Príkon | 60 |
| Typ osvetlenia | Žiarovka |
| Záruka | 2 roky |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| séria | vintage |
| Váha | 1.835 |
kalkulačka