Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 1207 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub rover |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Príkon | 20.00 W |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 1554 lm |
| Životnosť (LED) | 30000 hodin |
| Výbava | Otočné, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / set | 50.3900 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913127472 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 4000 – 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac pripomína denné svetlo. Neskresľuje vnímanie farieb osvetlených predmetov, preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní.

Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 1207 |
| Balenie | 4 |
| Materiál | MDF/lamino |
| Dekor | Dub rover |
| Príkon | 20 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 1554 |
| Výbava | Otočné;Ochrana proti korózii |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Životnosť (LED) | 30000 |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Váha | 50.39 |
kalkulačka