Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 600 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá, Zrkadlá v ráme |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Životnosť (LED) | 50000 hodin |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Hmotnosť / set | 36.8100 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913953156 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 4000 – 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac pripomína denné svetlo. Neskresľuje vnímanie farieb osvetlených predmetov, preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní.

Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Balenie | 3 |
| Materiál | MDF/lamino |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá;Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Životnosť (LED) | 50000 |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| séria | violeta |
| Váha | 73.22 |
| Šírka | 600 |
| Výbava | Automatické dovretie |
kalkulačka