Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 1200 mm |
| Farba | Biela mat, Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Materiál | DTDL, Solid Surface |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Príkon | 28.00 W |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 2350 lm |
| Životnosť (LED) | 50000 hodin |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Hmotnosť / set | 101.5560 kg |
| Balenie | 7 ks |
| EAN | 8590913952845 |
| Záruka | 2 roky |
Solid Surface je masívny neporézny materiál vyrobený zo zmesi prírodného kameňa a akrylátu. Má homogénny pevný povrch a používa sa predovšetkým na výrobu pracovných dosiek. Vďaka rozmanitosti farieb a textúr sa dobre kombinuje s inými materiálmi. Starostlivosť oň je ľahká: škrabance je možné ľahko odstrániť pomocou mäkkých čistiacich prostriedkov a znovu tak obnoviť lesk povrchu. Navyše vyniká odolnosťou proti škvrnám a je nenasiakavý.
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 4000 – 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac pripomína denné svetlo. Neskresľuje vnímanie farieb osvetlených predmetov, preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní.

Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
| Farba | Biela mat;Hnedá |
|---|---|
| Balenie | 4 |
| Materiál | DTDL;Solid Surface - Umelý kameň |
| Dekor | Dub Alabama |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 28 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 2350 |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Životnosť (LED) | 50000 |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| séria | viera |
| Váha | 102 |
| Šírka | 1200 |
kalkulačka