Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 600 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Príkon | 28.00 W |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 2350 lm |
| Životnosť (LED) | 50000 hodin |
| Hmotnosť / set | 24.1860 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913952821 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 4000 – 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac pripomína denné svetlo. Neskresľuje vnímanie farieb osvetlených predmetov, preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní.

| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Balenie | 4 |
| Materiál | Oceľ |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 28 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 2350 |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Životnosť (LED) | 50000 |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| séria | puno |
| Váha | 24.2 |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Šírka | 600 |
kalkulačka