Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 830 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Mocca |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 1596 lm |
| Životnosť (LED) | 30000 hodin |
| Výbava | Automatické dovretie, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / set | 54.7200 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913953781 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 4000 – 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac pripomína denné svetlo. Neskresľuje vnímanie farieb osvetlených predmetov, preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní.

Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Farba | Béžová |
|---|---|
| Šírka | 830 |
| Balenie | 3 |
| Materiál | MDF/lamino |
| Dekor | Dub Mocca |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 1596 |
| Výbava | Automatické dovretie;Ochrana proti korózii |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Životnosť (LED) | 30000 |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| séria | nirona |
| Váha | 54.8 |
kalkulačka